Acerca de este Curso

100 % en línea

Comienza de inmediato y aprende a tu propio ritmo.

Fechas límite flexibles

Restablece las fechas límite en función de tus horarios.

Aprox. 13 horas para completar

Sugerido: 2-4 hours/week...

Inglés (English)

Subtítulos: Inglés (English), Ucraniano

100 % en línea

Comienza de inmediato y aprende a tu propio ritmo.

Fechas límite flexibles

Restablece las fechas límite en función de tus horarios.

Aprox. 13 horas para completar

Sugerido: 2-4 hours/week...

Inglés (English)

Subtítulos: Inglés (English), Ucraniano

Programa - Qué aprenderás en este curso

Semana
1
1 hora para completar

Ключові переконання

Лекції Модуля 1 ознайомлять учасників/-ць Резиденції учителів/-ок Match (курсів підвищення кваліфікації) з ключовими переконаннями про тренування вчителів/-ок. Ми обговоримо ключові варіативні складові, залучені до побудови «ефективного» тренування, що як результат приведе до довготривалих змін у практиці вчителя/-ки та зрештою більш ефективного навчання у класі. Ми рекомендуємо починати вивчення матеріалу з перегляду відеозаписів лекцій, а потім переходити до супровідного читрання. Після цього Ви маєте відповісти на питання тесту, який є підсумковим оцінюванням і дозволяє Вам продемонструвати рівень засвоєння матеріалу Модуля 1.

...
2 videos (Total 21 minutos), 1 reading, 1 quiz
2 videos
Модуль 1. Формула коучингу (відео)8m
1 lectura
Модуль 1. Читання10m
1 ejercicio de práctica
Модуль 1. Ключові переконання (тест)20m
Semana
2
1 hora para completar

Спосіб мислення

Лекції Модуля 2 ознайомлять наших слухачів з першою варіативною складовою Формули ефективного тренування – Тягарем фіксованого способу мислення. Ми використовуємо працю Керол Двек, щоб пояснити, наскільки сильно спосіб мислення вчителя/-ки може впливати на ефективність втручання тренування (коучингу). У Модулі 2 також запропонуємо стратегії для подолання поширених прикладів поведінки, яка асоціюється з Фіксованим способом мислення – переконанням, що людина не може покращити окрему навичку. Ми також продемонструємо, що боротьба з такими прикладами поведінки може допомогти вам сприяти розвитку Мислення зростання, оптимістичного ставлення й інвестування у вдосконалення себе та своєї праці.

...
4 videos (Total 48 minutos), 1 reading, 1 quiz
4 videos
Модуль 2. Чотири вершники фіксованого способу мислення (відео)15m
Модуль 2. Ефект сніговика (відео)8m
Модуль 2. Чотири вершники, продовження (відео)14m
1 lectura
Модуль 2. Читання. Тренування мислення зростання10m
1 ejercicio de práctica
Модуль 2. Спосіб мислення (тест)20m
Semana
3
1 hora para completar

Бачення навчання

Модуль 3 пояснює другу варіативну складову в нашій формулі – Ясність бачення навчання – ступінь, до якого тренер/-ка та вчитель/-ка домовляються і можуть спілкуватися ефективно про те, з чого складається гарне навчання. Ця змінна є ключем у розробці спільної мови, постановці цілей і зберіганні актуальності в контексті коучингу. У той час, як існує безліч роздумів про те, як виглядає гарне навчання, цей тиждень також познайомить учасників/-ць з баченням оптимальної класної культури, що спрямоване на учня / ученицю, від Школи підвищення кваліфікації Match (the Match Teacher Residency). Перед тим, як дивитися відео «Кракен», натисніть на сторінку з читанням, щоб завантажити PDF версію нашої рубрики для використання її як керівництва з перегляду.

...
2 videos (Total 22 minutos), 2 readings, 1 quiz
2 videos
Модуль 3. Кракен / восьминіг (відео)12m
2 lecturas
Модуль 3. Читання. Три ключових переконання щодо навчання10m
Модуль 3. Читання. «Кракен»10m
1 ejercicio de práctica
Модуль 3. Бачення навчання (тест)20m
Semana
4
1 hora para completar

Зворотний зв'язок

Лекції Модуля 4 заглиблюються в тонкощі останньої складової нашої формули, а саме – Якість зворотного зв'язку. Під час цього Модуля учасники й учасниці зможуть дізнатися, як побудувати ефективну тренувальну зустріч на основі протоколу, який використовується тренерами/-ками-методистами в нашій школі підвищення кваліфікації учителів/-ок. Перед переглядом другого відео на цьому тижні зробіть паузу, щоб завантажити наш шаблон сесії тренінгу зі сторінки з текстами для читання. Ви можете використовувати його як керівництво для перегляду під час перегляду «Тренувальної сесії».

...
2 videos (Total 32 minutos), 2 readings, 1 quiz
2 videos
Модуль 4. Тренувальна сесія (відео)20m
2 lecturas
Модуль 4. Читання. Тренувальна сесія10m
Модуль 4. Читання. Навчальна тренінгова форма10m
1 ejercicio de práctica
Модуль 4. Чотири (тест)20m

Instructor

Avatar

Mr. Orin Gutlerner

Director, Match Teacher Residency

Acerca de Match Education

Match Education is an engine of discovery and applied innovation in education. We operate high-performing urban public charter schools and a unique graduate school of education that trains teachers for high-poverty schools....

Preguntas Frecuentes

  • Una vez que te inscribes para obtener un Certificado, tendrás acceso a todos los videos, cuestionarios y tareas de programación (si corresponde). Las tareas calificadas por compañeros solo pueden enviarse y revisarse una vez que haya comenzado tu sesión. Si eliges explorar el curso sin comprarlo, es posible que no puedas acceder a determinadas tareas.

  • Cuando compras un Certificado, obtienes acceso a todos los materiales del curso, incluidas las tareas calificadas. Una vez que completes el curso, se añadirá tu Certificado electrónico a la página Logros. Desde allí, puedes imprimir tu Certificado o añadirlo a tu perfil de LinkedIn. Si solo quieres leer y visualizar el contenido del curso, puedes participar del curso como oyente sin costo.

¿Tienes más preguntas? Visita el Centro de Ayuda al Alumno.